Що отримують наші франчайзі на всіх етапах співпраці

Франчайзинг означає, що у вас є власний бізнес, але ви не залишаєтеся один на один з усіма проблемами і ризиками.

1. Франчайзинг – це швидкий та ефективний початок бізнесу. Франчайзер надає інформацію, яка допомагає франчайзі на всіх етапах. Таку як конфіденційні знання, репутація компанії, унікальний дизайн, інструменти для роботи з кавовим бізнесом, знання і досвід, стандарти компанії, навчання, об’єкти інтелектуальної власності, авторська технологія та багато іншого.

Франчайзі отримує професійну підтримку від франчайзера. Така підтримка допомагає йому уникнути тих помилок, які зазвичай роблять інші підприємці. Франчайзер захищає франчайзі від прийняття неправильних рішень, які могли б зашкодити чи взагалі зруйнувати його підприємство.

2. Перший етап починається з пошуку, оцінки і вибору приміщення. Далі надається допомога в пошуку локації для франчайзі, якщо такої немає, технологія дослідження конкурентного середовища, аналіз цільового поля. Індивідуально встановлюється цінова політика, виходячи з територіального розташування майбутньої кав’ярні франчайзі. Ретельно підбирається асортимент кав’ярні, адаптується бізнес-модель під місто і регіон закладу. Франчайзі не потрібно турбуватися про проблеми, які виникають на початковій стадії, тому що він має досвід свого франчайзера.

3. Франчайзинг дає підтримку франчайзі перед відкриттям бізнесу і протягом всієї співпраці. Франчайзі завжди має можливість стати фахівцем у новому бізнесі, не витрачаючи роки на навчання в школі бізнесу чи просто працюючи в цій галузі. Ці знання приходять безпосередньо зі спеціальних програм навчання і програм по розвитку системи управління, які наша компанія передає всім новим франчайзі і ключовим працівникам кав’ярні для успішного ведення бізнесу.

4. Франчайзинг означає постійну підтримку. Після відкриття франчайзингового бізнесу франчайзі продовжує отримувати професійні послуги від франчайзера з питань щоденного ведення бізнесу і маркетингу. Франчайзі може зателефонувати франчайзеру і звернутися по допомогу. Саме тому, що існує зв’язок між франчайзером і франчайзі, проблеми франчайзі можуть бути вирішені за допомогою досвідченого фахівця компанії. А якщо незалежний підприємець починає розвивати власний бізнес, він змушений сам знаходити спосіб вирішення проблем і враховувати імовірність здійснення помилок.

5. Франчайзинг дає можливість використовувати репутацію і товарний знак франчайзера. Тільки франчайзі, які працюють в системі нашої франшизи, мають ексклюзивне право використовувати товарний знак Caffè Milen і всю супутню інформацію. Тому якщо ви володієте правом користування франшизою Caffè Milen, ви використовуєте назву компанії, яка дає вам миттєву впізнаваність на ринку франшиз. До моменту відкриття кав’ярні всі навколо вже знають, що дана кав’ярня надаватиме послуги на високому професійному рівні. На відміну від вас, індивідуальний підприємець повинен із самого початку думати не тільки про продажі, але і перш за все про те, щоб створити хорошу репутацію нікому невідомої кав’ярні. Франчайзі ж в свою чергу купує собі репутацію разом з покупкою франшизи Сaffè Milen. Індивідуальний підприємець ніколи не буде мати доступу до відомого імені та секретної технології франшизи, тоді як ви відразу маєте доступ до продукту, який отримав загальне визнання на ринку кавового бізнесу з численними позитивними відгуками задоволених гостей.

6. Наша компанія встановлює чіткі територіальні межі ведення бізнесу. Франчайзер визначає своєму франчайзі територію, на якій буде розміщуватися кав’ярня. Межі цієї території визначені умовами франчайзингового договору. Таким чином, ви можете ефективно розвивати свій бізнес, не побоюючись загрози суперництва з боку інших франчайзі.

7. Роялті у франчайзингу. Роялті служить платою за допомогу франчайзера в налагодженні бізнесу протягом усієї співпраці: маркетингові і дизайнерські послуги, інструктаж персоналу, створення рекламної продукції, поширення інформації про франчайзі в інтернеті і т.д. Таким чином, франчайзі оплачує управління бізнесом і використання бізнес-моделі торгової марки Caffè Milen, тобто, забезпечення його функціонування і підтримки.

Що входить в франчайзинговий пакет Caffè Milen

 • Ексклюзивне право на використання торгового знака Caffè Milen.
 • Відомий бренд, який відмінно зарекомендував себе на ринку.
 • Супровід на всіх етапах відкриття кав’ярні.
 • План відкриття кав’ярні.
 • Кошторис обладнання по комплектації кав’ярні.
 • Дизайн-проект, робоча документація для будівельної групи.
 • Консультація інженера-будівельника та архітектора протягом ведення ремонтних робіт.
 • Консультація юриста по відкриттю ФОП.
 • Консультація інженера – архітектора.
 • Консультація бухгалтера по веденню бухгалтерського обліку.
 • Пошук персоналу та атестація.
 • Надання унікальної рецептури, технологічні карти, авторські десерти.
 • Робоча документація по веденню кав’ярні.
 • Контакти постачальників бару і кухні.
 • Італійське обладнання.
 • Брендована продукція.
 • Підтримка сервісного центру по обслуговуванню кавових апаратів.
 • Безперебійні поставки свіжообсмаженої кави.
 • Підтримка сервісного центру по обслуговуванню кавових апаратів.
 • Безперебійні поставки свіжообсмаженої кави
 • Оперативна книга, матеріали франшизи.
 • Документація по веденню кав’ярні та роботі персоналу.
 • Навчальний курс з тренером школи бариста (теорія, практика).
 • Адаптація бізнес-моделі під Ваше місто або регіон.
 • Дослідження конкурентного середовища, аналіз цільового поля.
 • Ретельний підбір меню кав’ярні (круасани, піца, сендвічі, десерти, напої і т.д.).
 • Маркетингова інформація.
 • Підготовка соціальних сторінок, навчання фотозйомці.
 • Бізнес в цифрах (навчання ведення обліку кав’ярні).
 • Система обліку продажів (ПО).

Навіщо потрібен дизайн-проект

Ми не створюємо посередні кав’ярні з кавою на винос. Ми створюємо, стильні, сучасні, затишні локації з цікавим європейським дизайном. Це ще один пункт, який відрізняє нас від інших франшиз.

Головним критерієм є врахування основних потреб і смаків відвідувачів.

Задоволення запитів цільової аудиторії виражається в комфорті, естетиці та функціональності інтер’єру кав’ярні.

Тому ми розробляємо структуру приміщень відповідно до найраціональнішої схеми розміщення та взаємодії в кав’ярні. Так забезпечується затишок, гра світла, комфортне планування залу і робочої зони.

Важлива також сувора відповідність стандартам, санітарним нормам, СНіП і правилам безпеки.

Створення унікального стилю – основа майбутньої індивідуальної впізнаваності кав’ярні.

Обов’язково враховується розташування кав’ярні в міському середовищі, створюється ескіз фасадної частини, вхідної групи з варіантами освітлення – денного і нічного. Цей ескіз повинен відповідати обраній концепції закладу, створювати зовні привабливий, помітний образ кав’ярні для відвідувачів.

Підтримка після запуску кав’ярні

Франчайзер запитує у франчайзі звітність для аналізу роботи кав’ярні. Відстежує терміни окупності бізнесу, надає рекомендації щодо вдосконалення роботи кав’ярні.

Обов’язкова оптимізація меню через кожні 3 місяці роботи кав’ярні..
Регулярні поставки свіжообсмаженої кави.
Відстеження рейтингу напоїв.

Регулярне введення новинок в карту меню.
Введення святкових акцій, рекламних пропозицій.
Контроль чистоти в кав’ярні, контроль якості обслуговування в існуючих кав’ярнях.
Навчання з нововведень в кав’ярні, надання оновлених матеріалів (тех. карт).

Аналіз ведення соціальних мереж, консультація.
Виїзд техніка.
Контроль навичок персоналу, мотиваційні тренінги персоналу, атестація ваших співробітників.
Аналіз ведення соціальних мереж, консультація.
Маркетингова підтримка.
Послуги дизайнера поліграфії.
Підтримка менеджера-консультанта.

Професійне кавове устаткування в Caffè Milen

Відмінна якість матеріалів і ручна збірка від початку до кінця – ось що таке ідеальна кавоварка. Як ви вже зрозуміли, ми працюємо виключно на італійському обладнанні. На це у нас є 4 причини:

1) Висока надійність. Італійські виробники використовують тільки якісні матеріали і комплектуючі, що дозволяє машині служити вам довго і віддано.

2) Дизайн, який об’єднує в собі класику і останні модні тенденції.

3) Преміальний смак еспресо.

4) Функціональність і стабільність.

x