CAFFE
MILEN

Франшиза від Caffè Milen: ваша гарантія успіху

Перші кроки в кавовому бізнесі ми зробили в 2010 році, створивши власну мережу кав’ярень. Наступним кроком було створення проектів для наших клієнтів, починаючи від міні-кав’ярень, фуд-кортів і закінчуючи великими закладами.

На основі отриманого досвіду в 2016 році ми створили бренд Caffè Milen – мережа сімейних кав’ярень-кондитерських, де застосували розроблену бізнес-модель, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку.


C

СТВОРЕННЯ
БРЕНДА

#1 Кращі умови для наших франчайзі

Наша франшиза працює на 100% арабіки кращих сортів, а завжди свіже обсмажування за технологією італійських партнерів дозволила нам досягти високої смакової якості напою. У нас прямі поставки італійського обладнання в Україну, власний сервісний центр його обслуговування, цех по виготовленню меблів для наших кав’ярень, школа бариста і багато іншого. Ці ресурси дозволяють нашим франчайзі отримати кращі умови на всіх етапах роботи ..

Франшиза Caffè Milen

КОМАНДА

#2 Надійна команда

Ми зібрали команду досвідчених фахівців. Побудована індивідуальна система навчання франчайзі. У вашому користуванні готова маркетингова стратегія, необхідно тільки дотримуватися плану і рекомендацій. Ви отримуєте повністю укомплектований бізнес, потрібно лише керувати ним і отримувати прибуток.


C

КРАЩЕ
КАВА

F

#3 Високий стандарт

Основним продуктом нашої компанії є кава незмінно високої якості. Також є широка коктейльна карта, дитяче меню, авторські десерти, італійські закуски, піца, свіжоспечені круасани з різними начинками і сезонні пропозиції.

Таке поєднання позицій забезпечує для наших франчайзі стабільний потік гостей в будь-який час року. Наші фінансові умови привабливі не тільки на етапі запуску, але і в подальшій роботі. Як правило, вони більш вигідні в порівнянні з аналогічними пропозиціями на ринку франшиз.

Ставши нашим партнером, Ви отримуєте цілий набір перевірених рішень для успішного управління і розвитку Вашої кав’ярні.

Більше про каву

БАРИСТА

Бариста команди Caffe Milen – майстри своєї справи

Професіоналізм і повагу до напою – вкрай важливий. Перед нами стоїть головне завдання: навчити бариста і вкласти в нього все знання, якими володіє франшиза.

Професійний бариста повинен вміти правильно визначити помел, жорсткість води, температурні режими, тиск помпи, а також врахувати кліматичну обстановку в кав’ярні для приготування ідеального еспрессо, щоб витягти з кавового зерна максимум. За смаком визначити якість напою, його аромат, присмак, кислотність, тіло і баланс.

Профі може обчислити причини недоліків в еспресо і усунути їх, якщо такі є

Ми дбаємо про якість продукту. Для нас, в першу чергу, важливо незмінно високу якість продукції та сервіс кав’ярні

Наша кава завжди свіжа, ароматна, і це приваблює все більше і більше відвідувачів в заклад.

F

СОЛОДОЩІ


C

Не тільки кава: меню солодощів і закусок

При відвідуванні Caffè Milen Вас завжди зустріне підбадьорливий аромат кави і свіжої випічки. В меню представлено багато круасанів з солодкою і солоною начинкою. Також наша франшиза розробила нову комплектацію, в якій презентувала італійську піцу. Спробувавши її один раз, гості більше не зможуть пройти мимо Вашої кав’ярні.

Легкі закуски, такі як рол лаваш, Брускетта, сніданки, салати, пироги, сендвічі та інші страви ми підбираємо індивідуально під кожну кав’ярню, вивчаючи цільову аудиторію і можливості споживача. Меню розробляється з урахуванням всіх виробничих процесів.

Десерти – це невід’ємна частина нашої кав’ярні. У нас Ви знайдете солодощі на будь-який смак (класичні та муссовие торти, макаруни, печива, тістечка, цукерки, сезонні десерти, ласощі для самих маленьких гостей і багато іншого). Найголовніше, що всі солодощі в Caffè Milen готуються без додавання консервантів, штучних загусників, стабілізаторів та ароматизаторів. Ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти високої якості, адже дбаємо про Вас і ваших гостях.

x